האם לעסק קטן כדאי להשקיע בייעוץ פיננסי לעסקים? ייעוץ בתחום הפיננסי לעסקים קטנים יכול להיחשב כהוצאה מיותרת, אך לא כך הדבר. בעסקים הקטנים בעלי העסק משקיע את מיטב כוחו ומרצו להתפתחות העסק. העבודה הקשה תביא תוצאות בסופו של דבר אך יש חשיבות לניהול נכון של הכספים הנכנסים לעסק ולכספים המושקעים בעסק עצמו. באמצעות פנייה ליועצים פיננסיים ניתן להתחיל בתהליך קבלת אשראי לעסק אשר יאפשר השקעה גדולה יותר בטווח הקצר והארוך. האשראי יכול להגיע מקרנות שונות למימון עבור העסק.
 

מימון לעסק חדש

 
מלבד ייעוץ בתחומים הפיננסיים והכלכליים לקבלת אשראי לעסק קיים, גם מימון לעסק חדש הוא רלוונטי ומהווה שינוי דרמטי לעסק. ברגע שבעלי העסק קיבלו אישור לאשראי אליו הם כיוונו הם יכולים להתחיל לפעול לפיתוח העסקי. אחת הדרכים להשגת מימון זה היא דרך קרנות הסיוע.
 

קרנות סיוע לעסקים

 
בעלי עסקים העומדים בקריטריונים לקבלת סיוע לעסק, יכולים להגיש בקשה לקבלת מימון מקרנות סיוע לעסקים. ההלוואות מקרנות הסיוע מגובות על-ידי המדינה בערבות של בין 60 ל-80 אחוז מסכום ההלוואה וכך מאפשרות לחברות המממנות את הלוואות, להציע תנאים טובים ונוחים יותר מהלוואות רגילות.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

 
אם החלטתם לפנות להלוואה לעסק דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, אתם נמצאים במקום הנכון! חברת אשראי אישי מציעה ייעוץ פיננסי לעסקים ברמה הגבוהה ביותר שיש. היועצים הפיננסיים של חברת אשראי אישי מספקים מידע רב וחיוני לאלפי לקוחות בכל שנה. המידע החיוני מאפשר הגשת הבקשה להלוואה דרך הקרנות לסיוע לעסקים ומקצר את הזמן הבירוקרטי של בעל העסק..
 

ייעוץ כלכלי ופיננסי של צוות היועצים של חברת אשראי אישי

 
מתלבטים לגבי פנייה לייעוץ פיננסי לעסקים? כדאי שתדעו כי התנהלות כלכלית מסודרת ומחושבת יכולה לעזור לעסק לצמוח בצורה בריאה ובאופן עקבי. לכן, יועץ כלכלי לעסק שלכם יכול להוות מנוע מיידי לצמיחה והתקדמות של העסק. חברת אשראי אישי מעסיקה יועצים בכירים אשר מסייעים לבעלי העסקים להשיג את האשראי לו הם נדרשים להגיע על מנת שיוכלו לקדם את העסק בצורה מהירה ונכונה. לקביעת פגישה עם אחד היועצים של חברת אשראי אישי, השאירו עכשיו פרטים אישיים באתר.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי