אילו שירותים מומלצים עבור כל עסק? היום כל עסק יכול לפנות לספקי שירותים דרך האינטרנט. יש מגוון רחב של ספקי שירותים לעסקים כגון שירותי טלפוניה, שירותי הודעות סמס, שירותי סליקת אשראי ושירותי הנפקת חשבוניות ממוחשבות. אחד השירותים החשובים ביותר שכל עסק יכול להיעזר בהם בכדי לגדול הם שירותי יועץ פיננסי לעסק. נהוג לחשוב שייעוץ בתחום הפיננסי רלוונטי רק לעסקים הנמצאים בתזרים מזומנים שלילי, אך הדבר הוא לא נכון בעליל. עסקים אשר מצליחים מבחינה כלכלית ומגיעים לרווחים גדולים בכל רבעון, מומלץ להם לפנות לאנשי מקצוע בתחום הכלכלי על מנת שהרווחים הללו יושקעו בצורה נכונה בעסק בכדי לשמר את ההצלחה לטווח הארוך.
 

יועץ פיננסי דרך חברת אשראי עסקי

 
עסקים וחברות המעוניינים לפנות ליועץ פיננסי, יכולים להגיע אל יועץ מנוסה דרך חברת אשראי לעסקים. חברות אשראי פרטיות מספקות הכוונה מקצועית להתנהלות הכלכלית של העסק מול גורמי האשראי כגון בנקים וחברות ממוסדות המציעות הלוואות לבתי עסק.
 

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

ייעוץ כלכלי לעסקים בתחילת דרכם

בעלי עסק אשר מתחילים את דרכם כעצמאים מביאים איתם ידע, ניסיון והרבה רצון להצליח. הרצון הגדול של בעלי העסק החדש לעיתים מתנגש עם חוסר היכולת להשקיע כלכלית בעסק, מה שיכול להביא את העסק לקריסה בשנה הראשונה להקמתו. ייעוץ כלכלי לעסקים בתחילת הדרך יכול למנוע קריסה בשנה הראשונה ולבנות גב כלכלי אשר יתמוך בעסק עם תחילת הקמתו. ייעוץ מאנשי מקצוע בתחום הכלכלי מאפשר לעסק לקבל אשראי בתנאים טובים ונוחים מחברות פרטיות ומהבנקים.
 

קביעת פגישה לייעוץ פיננסי

האם העסק שלכם יכול לקבל אשראי? על מנת שתוכלו לקבל תשובה מדוייקת לשאלה זו, כדאי לכם לקבוע פגישה לייעוץ פיננסי עם צוות חברת אשראי אישי. חברת אשראי אישי היא חברה פרטית הכוללת צוות מיומן ומנוסה של יועצים בעלי עבר בנקאי בתפקידים בכירים.
 

חברת אשראי אישי מציעה – יועץ פיננסי לעסק

היועצים הפיננסיים של חברת אשראי אישי ילוו אתכם מתחילת הקמת העסק ועד לקבלת המימון הראשוני. באמצעות יועץ פיננסי לעסק אתם יכולים לפתח את העסק בצורה מחושבת ורצינית ולקבוע סדר עדיפויות פיננסי על מנת שהעסק יצמח ויתחזק גם בשנים הבאות. התקשרו לקביעת פגישה עם צוות אשראי אישי.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי