בעלי עסקים רבים עסוקים בסוף שנה בספירות מלאי , בהערכות לתחזיות 2019 , בצמיחה ובהכנות לשנה החדשה .

סיום שנה הוא הזדמנות מצוינת לסיום וסיכום ראוי לשנה ולהלן דברים שאנו ממליצים עליהם לסכם את השנה נכון , ולפתוח את השנה החדשה , וזאת בצד הפיננסי של ההתנהלות העסקית:

  • הפרשות לפנסיה לבעלים , קרנות השתלמות – לבחון לעומק את ההפרשות לפנסיה לבעלים של העסק, לבעלי החברה . לוודא שכול ההפרשות בוצעו במלואן על פי התכנון של הבעלים לפרישה שלו . להתאים את היקף ההפרשות השנתי שרצית לבצע ולא ביצעת בפועל . לבחון את הרווח הצפוי השנה, ואיך אפשר להנות ממגן מס דרך הפרשה לקרן השתלמות . לאורך השנים בחינה זו מוכיחה את עצמה כיעילה מאוד, וכשמתקרבים לפרישה הסכום החודשי שתקבל כקצבה מהביטוח מנהלים תהיה מותאמת לצרכים שלך . בדוק זאת לעומק מול רואה החשבון שלך, מול סוכן הביטוח , אל תדחה את ההתאמות הנדרשות . תהנה מההפרשות הראויות והמדויקות לצרכים שלך כבר החל מהשנה , שנת 2018 .
  • הוצאות מימון – בדוק מה היו הוצאות המימון שלך בשלושת הרבעונים הראשונים של השנה . התייעץ עם יועץ פיננסי, חברים עם ידע בנקאי, חשב של החברה , רואה החשבון שלך , הצב לעצמך יעד לחסוך בשנה הבאה 10% לפחות מהוצאות המימון . קיימות שיטות רבות לחסוך בהוצאות המימון כגון : פניה לבנק לקבלת הנחות לאור רמת הפעילות, פריסת האשראי זמן קצר לאשראי זמן ארוך, או להלוואות מימון קצרות טווח וזולות משמעותית מהמסגרת, קבלת מימון יבוא בהלוואות בנות 6 חודשים במקום הלוואות מתחדשות בכול חודש ועוד כהנה וכהנה . בקשו הלוואת מדינה בריבית אטרקטיבית , בקשו הלוואת קרן כלל ובנק הפועלים בריבית טובה .   התייעצו עם בעלי מקצוע, שווה לשלם לאנשי מקצוע ולחסוך עשרות אלפי ₪ בשנה . מוכח מניסיון רב שנים .

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

  • התאימו את המסגרות בשנה החדשה – כול בעל עסק יושב בסוף שנה ומתכנן את שנת 2019 . מתכנן התרחבות, צמיחה , כניסה לתחומים חדשים , הכנסת עובדים ?          הכנת תוכנית מימון לשנה החדשה היא דבר חיוני מאין כמוהו . זהו מצפן שמעיד על הדרך שאליו העסק שלך צועד, וכלכלן , או יועץ פיננסי שהוא בעל מקצוע שמבין בהכנת צרכי מימון יתפור לך חליפת מימון לשנה החדשה . פנו לבעלי מקצוע , יועצים עסקיים, יועצים פיננסיים, מתכנני מימון , יועצים אסטרטגיים, הכינו איתם תוכנית .                                              לוו את התוכנית שלכם לשנה החדשה בתוכנית מימון מסודרת . בחנו הכנסת בנק נוסף לתוכנית המימון . התאימו את המסגרות לפעילות הצפויה בשנה החדשה . אני עושה זאת עם הלקוחות שלי למעלה מ 16 שנה של ליווי וזה מצליח להם כול שנה מחדש ומצמיד אותם למציאות ולצרכים האמיתיים בפועל , ובעיקר חוסך להם כסף וכאבי ראש מיותרים .
  • קבעו יעדים להתנהלות הכספית – קבעו לעצמכם יעדים שאתם רוצים לעמוד בהם בשנה החדשה . יעדים שחברות קובעות לעצמן לדוגמא : ירידה באובליגו הבנקאי ב 15% ללא פגיעה בהכנסות  . הקטנת הוצאות המימון בשיעור של 8% בשנה . הקטנת ההחזרים החודשיים מהלוואות זמן קצר להלוואות זמן ארוך . ועוד כהנה וכהנה . היו מדויקים בקביעת היעדים כתבו אותם על דף אחד ושימו את היעדים מולכם . חלקו את היעדים לרבעונים ובחנו בכול 3 חודשים האם עמדתם ביעדים הכספיים שקבעתם לעצמכם . אם אינכם יודעים לעשות זאת לעצמכם , קחו גורם חיצוני שיקבע לכם את היעדים הללו , ובצעו התאמות ובדיקות בכול חודש או בכול רבעון .
  • השקיעו בהשכלה פיננסית בעצמכם– קבעו לעצמכם שבשנה הקרובה אלמד קורס ב – ….. קיימים מאות קורסים בהשכלה פיננסית , בנק לאומי, בנק הפועלים, מעו”ף , ועוד גופים נותנים את הקורסים הללו בחינם או בעלות סמלית לחלוטין . השקיעו בקורסים הללו למדו את עצמכם . פעם מדינות וארגונים  היו נלחמים על אדמות , ומשאבי טבע . היום החברות הגדולות בעולם נלחמות על ידע . שווי שוק של החברות הגדולות בעולם , הינו של חברות ידע .

ידע הוא העתיד, ידע הוא עוצמה , ידע הוא יכולת .

השקע בידע שלך, בפיננסים והתנהלות כלכלית .

בסופו של דבר אתה והעסק שלך תרוויחו כסף רב ושקט והצלחה בהתנהלות שלך .

בהצלחה !

שלומי, אשראי אישי .

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי