אחת השאלות היותר קשות שעומדות בפני יזמים צעירים, היא מהו היקף המימון הנכון על מנת להקים את העסק המבוקש. המענה לשאלה זו היא קריטית להצלחת העסק ויש יותר מאפשרות אחת לגייס כספים להקמת העסק. גיוס אשראי בערבות המדינה דורש ידע ונסיון. חברת א.ש.ג ייעוץ בע”מ גייסה בהצלחה רבה עבור מאות עסקים את המימון הדרוש להם להקמת עסק. חברת א.ש.ג ייעוץ בע”מ מזמינה אתכם להצטרף ולהתחיל תהליך של גיוס אשראי לעסקים מותאם בדיוק רב לדרישות של העסק שלכם. אנו מומחים בתחום גיוס אשראי ללקוחות עסקיים, מזהים את הפוטנציאל הקיים בעסק ומתאימים את התנאים הייחודיים עבורו. בעזרת מקצועיות, דיוק, ניסיון, קשרים ופשטות, אנו נלווה אותך עד להשגת המטרה – כי אנחנו מאמינים שהשמיים הם הגבול.

כיום מדינת ישראל מעוניינת לעודד פעילות של עסקים קטנים שיש להם פוטנציאל טוב להצליח. בנקים שונים, חברות אשראי שונות וחברות לייעוץ עסקי ,בשיתוף מדינת ישראל, מציעים כיום אשראי לעסקים קטנים ובינוניים כאחד. על מנת לבצע גיוס אשראי בערבות המדינה בצורה הנכונה והמדוייקת ביותר עבור העסק שלך, כדאי לפנות לחברה אמינה בעלת נסיון אשר מתמחה בתחום גיוס אשראי לעסקים. גיוס אשראי בערבות המדינה מתבצע בתנאים יחודיים ודורש נסיון וידע בתחום.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

אשראי לעסקים בערבות המדינה הוא אפיק אשראי שמתאים במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים ומסייע לצמיחת המשק והוא תופס נתח מכובד של גיוס אשראי בערבות המדינה. ניתן לראות כי עסקים קטנים רבים פונים לחברות שעוזרות להם לבצע גיוס אשראי מקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה על מנת לגייס הלוואות בתנאים נוחים ומשתלמים.

הלוואות בערבות המדינה הן הלוואות ארוכות טווח הניתנו לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים משתלמים וזאת כיוון שהבנק הנותן את ההלוואה מקבל ערבות מהמדינה בגין החלק העיקרי של ההלוואה, כך יוצא שהבנק מקבל אחוזי ערבות גבוהים במיוחד כאשר יתרת הבטחונות מספק העסק עצמו. במילים אחרות, הלוואה בערבות המדינה, היא הלוואה בנקאית כאשר המדינה ערבה לחלק נכבד מסכום ההלוואה וזאת על מנת לאפשר לעסק מתחיל לגייס את הכספים הנחוצים לו להקמת העסק, להוזיל עלויות, לעזור ולתמוך בו בהקמתו. כלי העזר הזה נועד על מנת לעזור לכמה שיותר עסקים קטנים ובינוניים להתרומם, לשגשג ולהצליח.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי