תאמינו או לא – לרוב, יש מה לעשות. אנחנו לא רוצים לנטוע תחושות שווא או אשליות בקרב אף אדם, ובמיוחד אם הוא בעל חזון ותשוקה לקבל מימון לעסק חדש שהוא הגה. מה שכן, דרך הייעוץ הנכון והכרה של כל האפשרויות הקיימות בשוק ההלוואות, ודרך התנהלות חכמה ומתוחכמת דיה, קיימות שפע אפשרויות מימון לעסקים חדשים ומימון לעסקים קטנים ואף אפשרות לקבל הלוואות ללא ריבית לעסקים. חלקן אפילו בערבות מדינה ובעזרת קרנות למימון כמו הקרן הממשלתית לעסקים קטנים ובינוניים. יש אפשרות לעשות את זה דרך הבנק, דרך חברות האשראי ודרך חברות ביטוח, בערבויות שונות ובתנאים שונים. “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” יודעת לרדת לפרטים וליצור תוכנית רב שנתית, מתוך ידע וניסיון רב בתחום המימון לעסק חדש ומימון לעסקים קטנים ובינוניים.

הלוואות ללא ריבים לעסקים – יש חיה כזאת!

לפעמים המדינה עוזרת. אפילו לבעלי עסקים. למרות שהאינטואיציה שלנו גורמת לנו לפעמים לחשוב שהממסד נגדנו, אם יודעים להתנהל באופן חכם, יש הזדמנויות שונות שניתן לרתום למען הצרכים והרצונות שלנו, כמי שרוצים להתפתח ולהתקדם באופן עסקי וכלכלי.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

קיימות קרנות סיוע ממשלתיות ואף פרטיות וגמישות יחסית, שיכולות לעזור לכם לקבל הלוואה בתנאים שמניחים את הדעת. פנייה ל-“א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” תתניע תהליך בדיקה קפדני של מצבכם ויצירה של תוכנית פעולה מסודרת ויצירתית, על מנת שתשיגו את מבוקשכם בסוף התהליך. אנחנו מלווים את בעלי העסק והיזמים בכל השלבים, כולל התאמת הקרן המתאימה ביותר, וכבר עזרנו לאינספור אנשים במצבכם בעבר להתעלות מעל המכשולים הרבים שבדרך להגשמת החלום.

מימון לעסק חדש – קשה אך אפשרי

כשאדם או יזם מן השורה מעוניין לפתוח עסק, לרוב לא יהיה בידיו כלל הממון הדרוש. הוא יכול לגשת לקבל הלוואה, אך בגלל שמצבו פחות טוב אל מול הבנק המלווה ממספר סיבות, קיים סיכוי גבוה שיזכה לסירוב. ניתן מראש למנוע את המצב הלא נעים ולפנות לגוף שמכיר את המשק, יודע לזהות את הצרכים של האדם העומד מולו ולתפור לו תוכנית עבודה מדויקת. כך יקבל בסופו של תהליך את ההלוואה המיוחלת. השורה התחתונה – מימון לעסקים חדשים הוא יותר מאפשרי אם יודעים לעשות את זה נכון! ודי לחכימא ברמיזא.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי