במשק הישראלי קיימים מגוון רחב של סוגים של מימון עסקי ופתרונות מימון לעסקים. עסקים קטנים ובינוניים נתקלים חדשות לבקרים בכל מיני סוגיות המצריכות מימון עסקי חיצוני, בין אם מדובר ברצון להתרחב ולהתפתח באופן עסקי או בצורך קיומי בסיסי. מחסור בתזרים מזומנים למימוש החזון או מאידך למימוש התחייבויות לספקים או לעובדים יכול לקבל פעמים רבות מענה בדמות קבלת הלוואה. זה יכול להיות הלוואה מבנק, הלוואה מגוף חוץ בנקאי ולפעמים בערבות המדינה או בתיווך של קרנות פרטיות.

מוצר צריכה בסיסי של עסק

היכולת להתקיים כעסק ולממש התחייבויות לכל גורם פנימי או חיצוני שהוא היא בגדר חמצן לנשימה עבורו. בעל עסק שנתקע ללא אפשרות לשלם, עשוי להיתקל בתחושות קשות מצד הסובבים, במחסור בסחורה או בשירותים ובלחצים נפשיים אדירים בתוכו. אם הוא לא מצליח לעמוד בהתחייבויות שלו עם ההכנסות הקיימות, או במידה וקיים עיכוב בקבלת התשלום על ידי לקוח גדול מסוים, לרוב הוא יאלץ להצטמצם בפעילות או לחפש מימון עסקי על ידי קרן סיוע לעסקים קטנים או פתרונות מימון לעסקים. בלעדיי המימון העסקי, הוא לא יוכל להמשיך לתפקד ויאלץ להתפשר מבחינת פעילות עסקית או לסגור חלילה באופן מוחלט.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

פתרונות מימון לעסקים מתחילים וקטנים

חזון זה מעולה, אבל צריך גם יותר, כמו למשל מימון או השקעה חיצונית בשביל שיתחיל לקרום עור וגידים. לפעמים בעל עסק מרגיש שהוא צריך להכות בברזל בעודו חם. לפתח שירות או מוצר חדש, להעסיק עוד עובדים, לקנות מכשור מתקדם יותר –  בשביל זה יש לבצע השקעה כספית. אם אין לו מספיק ביטחונות בדמות תזרים הכנסות גבוה, הון עצמי, קרנות נאמנות או ערבות של אדם אחר, הוא עשוי להיתקל בסירוב מצד הגוף המלווה.

במצב כזה המדינה מציעה, דרך הקרן הממשלתית לעסקים קטנים ובינוניים, לערוב לבעל העסק אם יעמוד בתנאים הרלוונטיים של הקרן עצמה. “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” יודעת לעבוד עם קרנות מימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, הן פרטיות והן ממשלתיות. אנחנו נדע להוציא לך את תוכנית ההחזרים הטובה ביותר, בריבית הנוחה ביותר ובתנאים שמתאימים לך ולעסק שלך באופן שלם ואידיאלי. נדאג שתקבל את ההלוואה ונדאג שתוכל להחזיר אותה בנוחות וללא לחצים נפשיים וכלכליים. אם אתה זקוק לקרן סיוע לעסקים קטנים או בפתרונות מימון לעסקים מתחילים – אנא פנה לצוות שלנו ב-“א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” ונתחיל בתהליך שסיומו בהגשמה.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי