כמעט כל מי שפותח עסק, מי שרוצה להגשים חלומות ילדות, רוצה לגדול כלכלית ולהיות עצמאי, להיות בעל עסק פרטי ואין לו “אבא עשיר” או לא זכה בלוטו יזדקק בשלב כזה או אחר להלוואה. עלות הקמת חברה, כל חברה, היא עלות גבוהה מאד. בצד הסיכוי קיים גם הסיכון. פשוט אין לרובינו מספיק כסף בצד בכדי להקים עסק שמטרתו העיקרית היא לגדול ולהתפתח.
 
ואם הלוואה אזי קיימות הרבה מאד גופים המציעים אותן. הלוואת רגילות מהבנקים, אלו שמציעות חברות האשראי ויש כמובן השוק האפור ולא עלינו השוק השחור. לשני שווקים אלו לא תרצו להגיע. אך כאן מדובר על הלוואה להקמת עסק חדש או הלוואה לעסק בינוני וכאן בדיוק נכנסות חברות כמו א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ – אשראי אישי שכל מטרת קיומן היא לעזור לכם להשיג הלוואה בערבות המדינה או בשם נוסף הלוואת מדינה לעסק חדש. 

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

מה מיוחד בהלוואות אלו – הלוואה בערבות המדינה? כשמם כן הן, המדינה היא הערבה לכסף ולא הבית שלכם, או ההכנסות שלכם ל 10 שנים הבאות בגלל הריבית המטורפת. הלוואה להקמת עסק חדש או הלוואה לעסק בינוני חייבות להיות הלוואות בערבות מדינה. אחרת לא תצליחו. ומגיע לכם. התקשרו לחברות כמו א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ – אשראי אישי והם יספרו לכם הכל.
 
מה זה הלוואה בערבות המדינה, מה זה הלוואת מדינה לעסק חדש, מהם יתרונות וממה צריך להיזהר. בדרך כלל זה אומר הכנת תוכנית עסקית ופיננסית זהירה אשר אותן חברות יעזרו לכם כמובן להכין. יש חשש שאם לא תעשו זאת, אם לא תחפשו חברות מומחיות כגון א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ – אשראי אישי אתם תהיו עלולים לדרדר את העסק שלכם למצב של חדלות פרעון, חובות, החזרת צ’קים ועוד רעות שיביאו אותכם למצב שיהיה לכם קשה הרבה יותר לבקש בעתיד את אותם הלוואות או הלוואה בערבות המדינה לה אתם מאד נזקקים. מאמר זה מטרתו אינה להפחיד אלא דווקא לשמש לכם כזריקת עידוד ולספר לכם שאתם לא לבד ושהמדינה מכירה את הקשיים שלכם וערוכה, דרך הבנקים השונים לעזור. בעוד היא ממלאת את הצד שלה, מלאו אתם את הצד שלכם ואל תשאירו את נושא המימון לרגע האחרון.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי