יש לכם רעיון נפלא לעסק חדש, ואתם מתחילים לבנות אותו מאפס. שוכרים את המשרדים, מגייסים עובדים ויש תוכנית עסקית איך להתפרסם ולהשיג לקוחות. רבים עושים את הטעות ובונים את העסק באמצעות כספים שחסכו לאורך שנים. אך, הדרך הנכונה יותר היא לקבל מימון לפתיחת העסק כדי לשמור על תזרים מזומנים חיובי גם בחודשים הראשונים שבהם אתם מגייסים לקוחות. כיצד תעשו זאת? הכל במאמר הבא.

האופציה הראשונה – הבנק

המקום הראשון שממנו תוכלו לקבל הלוואה הוא הבנק. אם עד כה הייתם מקבלים משכורת חודשית והפקדתם אותה לבנק זה, הבנק ידע מה הסכום שהוא יכול להעניק לכם למימון ההוצאות הראשון של העסק, ולקבוע את הריבית בהתאם לביטחונות שתציגו. הקפידו לציין כי מדובר על הלוואות לפתיחת עסק חדש, ויתכן שתוכלו לקבל את הכספים ממספר בנקים במקביל.

האופציה השנייה – חברת כרטיסי האשראי

גם חברות האשראי מעניקות כיום הלוואות לעסקים מתחילים. ההלוואה היא בריבית גבוה יותר מזו של הבנק, אך התנאים לקבלתה קלים יותר. חשוב לדעת כי מדובר בהלוואה לכל מטרה ולאו דווקא לעסקים. כאן לא תדרשו להציג בטחונות, והאישור יתבסס על רמת ההכנסה החודשית שלכם ממקורות אחרים והיסטורית האשראי שלכם. ככל שיש לכם את הכרטיס זמן רב יותר ועמדתם בתשלומים בלי לבקש הלוואות אחרות כך יגבר הסיכוי לקבלת ההלוואה הזו.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

הלוואות בערבות מדינה

בין האפשרויות המשתלמות יותר כיום, תמצאו הלוואות בערבות מדינה לעסקים בהקמה. הלוואות אלה מוצעות בריבית נמוכה כאשר במקום להציג ערבויות מתאימות אתם משתמשים בהון עצמי קיים ומבקשים הלוואה ליתרת הסכום. בתקופת הקורונה ישנו מסלול מהיר ומיוחד לקבל הלוואה כזו. אם אינכם יודעים כיצד לצלוח את המשוכות הבירוקרטיות בדרך לקבלת ההלוואה בערבות מדינה, כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום, שתוכל להציג בפניכם את הטפסים הנדרשים ולסייע לכם למלא אותם, בצרוף המסמכים הנלווים הנדרשים. כיום, ניתן לקבל תשובה תוך זמן קצר אם ההלוואה אושרה. אם לא, תוכלו להשתמש בהלוואה נוספת מהבנק לקבלת חלק מהסכום ולהגיש שוב בקשה לסכום נמוך יותר.

קרנות המסייעות לקבלת הלוואה

ישנן מגוון קרנות המסייעות לקבל הלוואות לעסקים בהקמה. חלקן, דורשות סכום קטן מאד העומד על פריים+ 1.5% ואחרות יכולות להעניק לכם את הסכום בריבית מעט גבוהה יותר. אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואות מהמדינה לעסקים קטנים, ואם היא לא התקבלה לנסות לקבל מימון מאחת הקרנות להתחלת העסק.

מדוע כל כך חשוב לקבל את המימון כבר בתחילת הדרך?

הסיבה לחשיבות של קבלת המימון היא שלכל עסק יש מחזור חיים. תחילה, יש את תהליך ההקמה הדורש הוצאות ראשוניות של ביטוח, קבלת האישורים הדרושים, השכרת משרד, רכישת ציוד והוצאות נוספות. לאחר מכן, יש לשלם לעובדים בעסק עוד לפני שהלקוח הראשון החל לקנות מכם את המוצרים או השירותים השונים שאתם מציעים.

לכן, קיימים גופים המעניקים הלוואות לעסקים מתחילים, ומסייעים לכל עסק להתחיל ברגל ימין עם הון המאפשר להשקיע בפרסום העסק ובהוצאות השוטפות בחודשים הראשונים. בתוך שנה־שנתיים, העסק כבר יוכל להפוך לרווחי ולהשיב את ההלוואה.

לסיכום, ניתן לפנות למגוון גופים פיננסיים, קרנות וכן להגיש בקשה להלוואה בערבות מדינה כדי להתחיל את העסק עם הון ראשוני. חשוב לדעת כי תכנון פיננסי נכון כבר מהיום הראשון של העסק באמצעות בניית תוכנית עסקית, יסייע לכם לדעת מהו סכום ההלוואה שתזדקקו לו, ולתכנן את ההחזר החודשי באופן שתוכלו לעמוד בו. נאחל לכם בהצלחה בפתיחת העסק החדש לאחר השגת המימון הדרוש.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי