אחת הדרכים הטוב ביותר לקבל אשראי לעסקים או הלוואות לעסקים בהקמה היא על ידי הקרן להלוואות בערבות המדינה או בשמה “הקרן הממשלתית לעסקים קטנים ובינוניים”. הקרן בערבות המדינה היא כלי סיוע שפועל משנת 2003 ומטרתו לסייע להישרדותם ולחיזוקם של עסקים קיימים ולהקמתם של עסקים חדשים, אשר יתרמו לשגשוג וגיוון המשק בישראל. העוסקים הקטנים והבינוניים מהווים את רוב החברות במשק, באופן הגיוני, אך דווקא ידם של אלה פעמים רבות אינה משגת כשצריך לקבל אשראי לעסקים. הקרן להלוואות בערבות מדינה יכולה לשמש כערבה ממשלתית אמינה לעד כ-85% מגובה הביטחונות הדרושים לקבלת אשראי ממספר בנקים אשר עובדים עימה.

כשהממשלה עוזרת לאזרח

בשוק חופשי יש חשיבות רבות ליזמות פרטית של בעלי חזון המעוניינים ליצור לעצמם הזדמנויות חדשות, וכך בד בבד גם לפתח את הכלכלה, לקדם את הייצוא הישראלי וליצור מקומות עבודה חדשים לכלל האזרחים. העסקים הקטנים והבינוניים הם התשתית ועמוד השדרה של הכלכלה הישראלית. פעמים רבות דווקא הם נתקלים בקשיים הגדולים ביותר בעת הניסיון לקבל אשראי לעסקים. הקרן להלוואות בערבות מדינה באה לפתור את הסוגיה הזאת ולעזור לאזרח בקידום עסקים קיימים או בקבלת הלוואות לעסקים בהקמה. כך מתייצבת הממשלה מאחורי האזרח כשהוא צריך.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

יש לציין שלא הכל נופת צופים וגם כאן ניתן להיתקל בקשיים. הדרך הטובה ביותר היא לגשת לבקש את ההלוואה עם תוכנית עסקית בעלת ארשת פנים אמינה, טובה ומסודרת. “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” יכולה לעזור לך להתנהל אל מול הקרן להלוואות בערבות מדינה, על מנת למקסם את סיכויך לקבל הלוואה טובה ובתנאים מעולים – כגון התאמת מסלול נוח ותשלום ריבית נמוכה.

איך מקבלים הלוואה מהקרן בערבות המדינה?

כנאמר לעיל, עם כל הרצון הטוב, גם לקרן הממשלתית יש תנאים. לא כל מבקש יזכה לקבל את מבוקשו. יש מגבלות מבחינת סכום ההלוואה המקסימלי שניתן לקבל (בהתאם למחזור העסקאות השנתי האחרון), יש להציג ביטחונות נוספים מעבר לערבות הקרן, אין אפשרות לעלות מעל ל-5 שנים מבחינת תקופת פירעון ההלוואה, אסור שהעסק יהיה מצוי בקשיים כלכליים משמעותיים מול גורמים ממשלתיים ופרטיים – ועוד. היועצים המומחים של “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” ילוו אתכם בצורה נעימה ומקצועית לכל אורך התהליך הקפדני וידאגו שתקבלו את ההלוואה המתאימה לכם. דאגנו כבר לאינספור חברות ועסקים ונשמח לעזור גם לכם!

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי