קרן פועלים לעסקים היא קרן אשראי שהוקמה על ידי “בנק הפועלים” בשיתוף “כלל ביטוח”. בעל עסק המעוניין לפתח את העסק שלו או לדאוג לתפעול הסדיר שלו או מאידך אדם פרטי המעוניין להקים עסק חדש, יכול לפנות לקרן פועלים לעסקים עם תוכנית עסקית מסודרת ולבקש הלוואה. התוכנית עוברת בדיקה דקדקנית במקביל לבדיקה של ההיסטוריה הכלכלית של מבקש ההלוואה והעסק שלו. בהתאם לכך התוכנית תאושר להלוואה או תידחה. רק עסקים קטנים ובינוניים יכולים להגיש בקשה וקיימים מספר תנאי סף נוספים. “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” תוכל לעזור לך בתכנון תוכנית עסקית שתתאים גם לך וגם לדרישות של קרן פועלים לעסקים, ובכך תגדיל משמעותית את סיכויך לקבל הלוואה לעסק קיים או לעסק חדש.

קרן פרטית להלוואות אל מול קרן בערבות מדינה

הקרן לעסקים קטנים של המדינה היא קרן בערבות המדינה המספקת ביטחונות אל מול הגורם המלווה ועוזרת לאנשים פרטיים לקבל הלוואות מבנקים וגורמים חוץ בנקאיים שונים. היא אינה מספקת את ההלוואה עצמה, היא מספקת ביטחונות כך שהבנק ידע שיש ערובה לפירעון ההלוואה בזמן.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

קרן פועלים לעסקים מספקת את ההלוואה בתנאים מסוימים מבחינת תקופת ההלוואה, תנאי הריבית, בטחונות הדרושים להלוואה, סכום ההלוואה – ועוד. הקרן מהווה דרך נוספת לקבל אשראי להקמת עסק חדש או לטיפוח ופיתוח עסק קיים.

הקרן להלוואות ללא ריבית

קרן האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית פועלת כבר מעל לשני עשורים במימון תורמים פרטיים מארצות הברית. הקרן עזרה בהלוואת סכומי עתק לבעלי עסקים ואנשים פרטיים אשר היו זקוקים לעזרה. הקרן נחלצת לעזרתם של אנשים הזקוקים לעזרה כלכלית ולא הצליחו לקבל אשראי בערוצים האחרים לקבלתה. בעלי עסקים קטנים ובינוניים הם חלק מהאנשים הזכאים לקבל הלוואה ללא ריבית מהקרן. הלוואה שבין 60 ל-90 אלף ₪ למטרות עסקיות שונות שניתן להחזיר עד לא יותר מ-40 חודשים ובהתאם למסוכם. קיימים תנאי סף נוספים להתחשב בהם. גם כאן צריך להציג תוכנית עסקית מסודרת וגם במקרה הזה “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” תוכל לעזור לכם להשיג את מבוקשם.

קרן בערבות מדינה וקרנות פרטיות כאלה ואחרות מהוות דרכים מצוינות לקבל אשראי ונשמח לעמוד לרשותכם במהלך התהליך הקשוח והקפדני ועד להשלמתו. הצוות המיומן שלנו מכיר את השפה הבנקאית, יודע לחשוב מחוץ לקופסא ובעל קשרים בצמתים הנכונים. מחכים לכם.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי