אנו מתמחים בייעוץ בלקיחת הלוואות בכל סכום ללקוחות עסקיים,
ייעוץ בלקיחת משכנתאות בכל סכום.

הלוואות מדינה

מדינת ישראל מקצה בכל שנה מיליארדי מיליוני שקלים להרחבתם והקמתם של עסקים בישראל. חברת אשראי אישי תלווה אותך החל משלב תהליך איתור הקרן המתאימה לעסק, דרך כתיבתה של תוכנית עיסקית מקצועית אשר תועבר לגוף המתאם ולנציגי הבנק והמדינה נלווה אותך בתהליכי הבדיקה המבוצעים בעסק שלך. עובדי החברה הינם עתירי נסיון, בעלי רקורד של למעלה מ 9 שנים ועם לא פחות מ 1600 תיקים אשר הסתיימו בהצלחה.בחברת אשראי אישי מבוצעות עסקאות והלוואות מדינה המסתכמות בלמעלה מ 6 מיליון ₪ בחודש. עיקר התשלום הנגבה על ידינו הינו כאחוזים של גובה האשראי המגוייס. מכיוון שכך, נגיש את אותם עסקים להם סיכוי גבוה לקבלת האשראי המבוקש. משכו של תהליך גיוס האשראי נע בין 4 ל-8 שבועות.

בדיקה כלכלית

בעלי עסקים רבים שקועים באופן שוטף בהתנהלות של עסקיהם. אנו גורם חיצוני מקצועי שאיננו תלוי והבדיקה שלנו תראה לבעל העסק/היזם את הנקודות שבהם עליו לשפר את התנהלותו הכלכלית על מנת לגרום לעסק שבבעלותו להתרומם ולהתנהל בהצלחה. אנו נבצע בעסק ניתוח של ההתנהלות העסקית, מוקד הרווח, נקודות ההפסד, מקומות לשיפור ובכך ביחד עם היזם נזהה לאן יש להצעיד את העסק בשנים הקרובות על מנת לשפר את הריווחיות ולהגדיל את פלח השוק של החברה.

פיתוח עיסקי

עסקים רבים שפונים אלינו באים באמת עם רעיון עסקי להתרחבות אלא פונים אלינו רק לגיוס אשראי ולכיסוי פערים בתזרים המזומנים. אנו מבהירים ללקוחות כי חשוב להם מאוד לייצר עןד הכנסות לעסק שלהם ולפיכך אנו מקיימים עימם סיעור מוחות על מנת לזהות כיצד ניתן להגדיל את צבר ההכנסות שלהם. ביחד עם היזמים אנו פונים לשותפים עסקייםפוטנציאליים או לשווקים שבהם ניתן לצמוח ומבצעים זאת בהצלחה רבה עם הלקוח.

הלוואה בנקאית

הינה הלוואה שנוטלים אותה מהבנק. ההלוואות מהבנקים מאופיינות במרווח מסויים מעל ריבית הפריים בישראל שנקבעת ע"י הבנקים. ההלוואה הינה בדרך כלל בתנאי החזר נוחים ומותאמים לכושר ההחזר של הלקוח הפרטי. חברתנו פונה למספר בנקים לגיוס ההלוואה אשר בדרך כלל ניתנת לפריסה של עד 5 שנים. הלוואתכם תוגש למספר בנקים על מנת לקבל מספר הצעות ולבחור את העסקה הטובה ביותר עבורכם תוך הקפדה על ריבית נוחה, עמלות נמוכות והחזרים מותאמים לכם. האשראי אותו אנו מגייסים ללקוחות פרטיים הינו 100,000 ש"ח ומעלה.

מסלול גיוס האשראי העסקי

ליווי פיננסי מקיף הכולל את האלמנטים הבאים:

ניהול ובקרה אחר תזרים המזומנים של העסק.
ניהול משברים ונקודות תורפה מול הבנק בתקופות של קשיי נזילות.
תמיכה בקבלת החלטות עסקיות לרבות שיקולי התרחבות/צמצום תוך התאמת מסגרות האשראי לשלב הנוכחי במחזור החיים של העסק.
בניית דוחות ניהוליים שתכליתם: ניתוחי עלויות, התייעלות כלכלית וקבלת החלטות.

תוכניות עסקיות

אנו נסייע ליזמים שבין לקוחותינו לקחת את הרעיון העסקי שלהם ולפרוט אותו לתכנית עסקית עם יעדים חודשיים תוך איתור צרכי המימון של העסק, בניית המודל העסקי וסיוע בהקמת העסק על בסיס קבוע. עובדינו מבצעים זאת בעבור יזמים כבר למעלה מ 10 שנים.

עובדינו בנסיונם גם יזמים וגם עובדי בנק לשעבר ולכן יש ברשותם את הידע הנדרש על מנת להתמודד עם שני הצדדים ולראות באופן נכון את שני הצדדים.

גיוס האשראי העסקי מתבסס על שלושת היסודות הבאים:

צמיחה

הפעילות כלכלית בעולם העסקי נשנעת על שלושה מקורות מימון עיקריים: הון בעלים, הון משקיעים, הון מגורמי אשראי בנקאי וחוץ בנקאיים. על מנת לסייע לעסקים לצמוח, פונה חברת אשראי אישי לגורמים בשוק הבנקאות הישראלי במטרה לגייס בעבור היזם את מסגרות האשראי הנדרשות לצורך הקמת העסק, הרחבתו ושמירה על יציבותו. הגיוס יכול שיהיה מבנקים, חברות אשראי בנקאי, חברות ניכיון, קרנות מדינה, מענקי מדען ראשי וכיוב

התאמת האשראי לצרכי העסק שלך

החליפה שלך : עסקים רבים בישראל אשר החלו את פעילותם העסקית עם הון מסויים, נכשלים בתהליך התאמת מסגרות האשראי לצמיחה שמאפיינת את העסק בשלביו המאוחרים יותר. חברת אשראי אישי הגדירה יעד לפיו תלווה ותחנוך את לקוחותיה העיסקיים בתהליך התאמת האשראי לצרכיו השוטפים של העסק.

סיוע שוטף תוך דגש על פשטות

יזמים רבים עסוקים מאוד בהקמת העסק ולאחר תקופת ההקמה ממשיכים להתנהל על בסיס היזמות ולא כפי שצריך להתנהל עסק בוגר. חברת אשראי אישי שמה לעצה כיעד לסייע לבעלי עסקים לנהל את עסקיהם בתחום האשראי וההון בצורה פשוטה תוך מתן כלי בקרה ושליטה שיאפשרו ללקוח לקיים את עסקיו בבהירות עסקית וזיהוי חודשי של נקודות חוזק ונקודות חולשה הדורשות תיקון ושיפור.

מסלול גיוס אשראי פרטי למשק בית

החברה הציבה לעצמה לסייע למשקי הבית בישראל לגייס אשראי בנקאי בלבד תוך הקפדה על 5 כללים לגיוס זה:

אופיו של הלקוח

אופיו של הלקוח נבחו באמצעות פגישה אישית, ראיון טלפוני ושאלון מקיף. במקרים בהם זיהינו כשלים ביושרו של הלקוח או ברצון שלו לגייס אשראי איכותי נסרב להמשיך בתהליך גיוס אשראי.

צרכים

לכל אחד ממשקי הבית צרכים אחרים: חתונה של הילד, בת מצווה, לידה, הרחבת הבית, שיפוץ הבית, הקמת עסק וכו.

יכולת החזר/מינוף

לכל משפחה כושר השתכרות ורמת מינוף שונה. אנו מתאימים את היקף גיוס האשראי לצרכיה של המשפחה תוך שימת דגש על יכולת ההחזר שלה.

פוטנציאל השתכרות

אנו נפעל לגיוס אשראי בהתאם לשלב החיים בו נמצא הלקוח (אנשים בתחילת דרכם המקצועית, סטודנטים, זוגות צעירים, משפחות עם ילדים, פנסיונרים). כל אחד מהשלבים הנל מתאפיין בפוטנציאל השתכרות שונה.

בטוחות

גיוס אשראי בסכום העולה על 80,000 ₪ מצריך, בד " כ, בטוחות. בתמחור ההלוואה הניתנת ע "י הבנק נלקחות בחשבון הבטוחות כנגד האשראי. חלק מהלקוחות לא נדרשים לבטוחות לאור 4 המאפיינים הראשונים לעיל.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

הלוואות בנקאיות

מהי הדרך הטובה ביותר להגיש בקשה להלוואות בנקאיות? אם יצא לכם בעבר להגיש בקשה להלוואה לעסק או לצרכים הפרטיים שלכם, וודאי נתקלתם במכשולים רבים מול מחלקת

קרא עוד »

הלוואות בערבות מדינה

איך ניגשים לקבלת הלוואות בערבות מדינה? ההלוואה שנחשבת למשתלמת ביותר עבור עסקים היא הלוואה דרך הקרנות שהמדינה ערבה להן. ההלוואות ניתנות בתנאים מצויינים על מנת שהעסקים

קרא עוד »