איך ניגשים לקבלת הלוואות בערבות מדינה? ההלוואה שנחשבת למשתלמת ביותר עבור עסקים היא הלוואה דרך הקרנות שהמדינה ערבה להן. ההלוואות ניתנות בתנאים מצויינים על מנת שהעסקים הקטנים והחדשים יצמחו ויגדילו את מעגל העובדים בישראל. בכדי לגשת לקבלת ההלוואות בערבות של המדינה, כדאי להתייעץ עם חברת אשראי מקצועית אשר יכולה לעזור בתהליך המורכב עד לקבלת האישור הסופי להלוואה.
 

הלוואות בנקאיות

 
הלוואות בנקאיות הן נוחות לבעלי עסקים אך גם לאנשים פרטיים אשר רוצים לקדם את עצמם כלכלית. מערכת ההלוואות מול הבנקים היא השכיחה ביותר והבנקים השונים עומדים בתחרות אחד מול השני על מנת להציע את ההלוואות המתאימות ביותר ללווים. ייעוץ מקצועי להלוואות מהבנקים הוא רלוונטי עבור המגזר הפרטי ועבור המגזר העסקי וגם אותו ניתן לקבל דרך חברה פרטית העוסקת בייעוץ לאשראי פרטי ועסקי.
 

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

 
עסקים המעוניינים לצמוח יכולים לקבל הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים גם דרך הבנקים לאחר שקיבלו אישור לכך מגופי המדינה. הלוואה ניתנת לאחר הגשת הבקשה להלוואה ובהתאם לתנאים הראשוניים בכדי להיות זכאים להגיש את הבקשה.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

הלוואה כמנוע לצמיחה

 
הלוואה עבור עסק חדש או עסק קטן יכולה להיות ההבדל בין דריכה במקום לבין הצלחה עסקית. היום ניתן לבקש הלוואות מותאמות לעסק על מנת שבעלי העסק יהיו רגועים וידעו כי יוכלו להחזיר את ההלוואה במלואה. הלוואה לעסק מהווה מנוע לצמיחה ולהתפתחות כשם שהשקעה בחברות טכנולוגייה מהווה מקור לצמיחה ולקידום החברה.
 

הגשת בקשה להלוואות לעסקים עבור עסק חדש

 
לאחר הקמת העסק החדש, כדאי לפנות זמן ולהגיש בקשה להלוואות לעסקים דרך קרנות בערבות של המדינה. את הבקשה ניתן להגיש דרך החברה הפרטית אשראי אישי, המספקת למאות לקוחות כל חודש ייעוץ מקצועי מבנקאים בתפקידי מפתח לשעבר בבנקים הגדולים. על מנת שתוכלו לעבור את תהליך אישור ההלוואה בצורה מהירה ויעילה, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ עם נציגי חברת אשראי אישי.
 

חברת אשראי אישי מציעה ייעוץ לקבלת הלוואות בערבות מדינה

 
צוות חברת אשראי אישי ישמח לקדם אתכם בתהליך קבלת הלוואות בערבות מדינה. על מנת שתוכלו להתחיל את תהליך קבלת ההלוואה בתנאים המתאימים לכם, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לחברת אשראי אישי.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי