עסק הוא דבר דינאמי במיוחד ובמרוצת חייו הוא עובר שינויים רבים. ההכנסה משתנה, העונות משתנות, גורמים רבים ושונים של מזל וכוח עליון משפיעים עליו, בעל העסק פועל באופן אחר, הניהול משתנה, איכות העובדים משתנה, המוצרים מתחלפים, השוק משתנה כי הוא דינאמי בעצמו – ועוד. כתוצאה מכך, בעל העסק חייב להגיב. לפעמים הוא רוצה פשוט לשרוד ובשביל זה הוא צריך לקבל מימון חיצוני, לפעמים הוא רוצה להכניס ליין חדש של מוצרים, לפרוץ לשווקים חדשים או לפתח את העסק בכל אופן אחר. לא תמיד יש בידי בעל העסק את האפשרות להציג מספיק בטחונות על מנת לקבל את ההלוואה, ובשלב הזה מומלץ לפנות לייעוץ בדבר הלוואות לעסקים ללא בטחונות. קיימות גם הזדמנויות שונות שניתן לבדוק בהקשר של מענקים לעסקים קטנים ומימון לעסקים קטנים בחסות המדינה וגופים אחרים.

מענקים לעסקים ומענקים לעסקים קטנים

מדינת ישראל מעניקה הטבות ומענקים בהתאם להחלטות משתנות ובהתאם לתנאי סף מסוימים. על מנת לבדוק האם העסק שלך יכול לקבל מענק שכזה, מומלץ לפנות אלינו ב-“א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” בשביל להבין כיצד בדיוק תוכל למקסם את האפשרויות שלך בשוק הקשוח והתחרותי. אם העסק שלך משווק בחו”ל, אם אתה קולט עובדים מאוכלוסיות מסוימות ובאזורי עדיפות לאומית, יכול להיות שאתה זכאי להטבות ומענקים שיעזרו להמשך קיום עסקי משגשג.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

הטבות אפשריות נוספות עשויות להיות מוענקות בהתאם למיקום העסק, כמות העובדים שהוא מעסיק, גודלו וגובה הכנסתו השנתית. קיימת אפשרות סבירה שאתה זכאי למענק או להטבה, ורק גוף מומחה בתחום יוכל לוודא שאתה מודע לכל האפשרויות ויכול לממש אותן. חבל לפספס את מה שמגיע, הזדמנויות כאלה לא תמיד חוזרות. גם אם אתם מרגישים שאתם ברשות עצמכם בלבד, זה בהחלט לא חייב להיות כך.

ללא בטחונות? לאו דווקא ללא סיכוי

הלוואות לעסקים ללא בטחונות, מענקים לעסקים ומימון לעסקים קטנים אפשריים בנסיבות מסוימות בערבות המדינה או בערבות גופים פרטיים, ששואפים לעזור לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להמשיך להתקיים. בכך הם תורמים לפיתוח של המשק הכלכלי בישראל. “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” קיימת בשביל לוודא שתקבלו את כל האשראי שאתם צריכים על מנת שהעסק שלכם יתפקד כראוי וההזדמנויות שנקרות בדרככם לא יפוספסו. הלוואות לעסקים ללא בטחונות היא אחת ההתמחויות העיקריות של החברה ומומלץ לפנות אלינו לייעוץ.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי