איך אפשר באמת לדעת אם העסק שלנו בכיוון נכון? האם הוא מתקדם וצומח בקצב הרצוי לנו? האם אנו בכלל אובייקטיביים בהסתכלות ובהבנה שלנו את המצב? אלה שאלות חשובות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו. הרי הושקעו בעסק הרבה כסף, משאבים ומאמץ. כאן נכנסת לתמונה בדיקת התנהלות כלכלית, אשר מתבצעת על ידי גורם מקצועי אשר זאת מומחיותו. א.ש.ג. ייעוץ עסקי היא חברה שמתחה בייעוץ לעסקים, גיוס אשראי ויכולה לעזור לכם בביצוע בדיקת התנהלות כלכלית, מימון לעסקים חדשים, הגשת בקשה עבור קרן סיוע לעסקים קטנים ועוד.

אנו נדע לזהות את הפוטנציאל הקיים בעסק ולהתאים את התנאים היחודיים עבורו. בעזרת מקצועיות, דיוק, ניסיון, קשרים ופשטות אנו נלווה אותך עד להשגת המטרה – כי אנחנו מאמינים שהשמיים הם הגבול. למה בעצם כדאי לבצע בדיקת התנהלות כלכלית לעסק? לעתים קורה שתחושותינו לגבי העסק שלנו לא תואמות את המציאות. לכן כדאי לעצור מדי פעם ולאפשר לגוף מקצועי לבדוק ולהעריך איך העסק “מרגיש”, בדומה לבדיקות, שאנו, בני האדם עושים מדי פעם. חברת א.ש.ג. ייעוץ עסקי תעניק לכם את האינפורמציה הנחוצה ואת הכלים בהם תוכלו להשתמש על מנת להבין טוב יותר האם העסק שלכם צועד לכיוון הנכון מבחינה לוגיסטית וכלכלית.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

בדיקת התנהלות כלכלית מתבצעת על ידי סקירה מעמיקה והכנת טבלאות וגרפים אשר בסופו של דבר יתנו לנו תמונת מצב עדכנית, תחזיות צפויות לטווח הקצר והארוך, כיווני התפתחות אפשריים, בניית תכנית במידה וייווצר צורך והצבת יעדים ומטרות. בדיקת התנהלות כלכלית היא פעולה הכרחית בכל עסק וחשוב מאוד להתבסס בה על נתונים אמיתיים. בדיקת התנהלות כלכלית לעסק יכולה לקבל משעות גדולה מאוד כאשר אתם עומדים בפני החלטה של הרחבת העסק, השקעה נוספת או הוצאה כל שהיא.

במידה ותצטרכו מימון לעסקים חדשים על ידי קרן סיוע לעסקים קטנים, א.ש.ג. ייעוץ עסקי היא חברה מקצועית ומנוסה שבאמתחתה הצלחות מוכחות רבות, תעזור לכם לקבל סקירה של העסק, אותה תידרשו להציג במועד הגשת הבקשה לסיוע. סקירת העסק והגשת מסמכים לקבלת סיוע, אשר מתבצעת על ידי גוף מקצועי היא משמעותית ואף קריטית ויכולה להשפיע על מקבלי ההחלטה האם יינתן הסיוע או האם לאו, ובאיזה סדר גודל.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי