עצם הקמת עסק חדש היא תמיד מרגשת. על אחת כמה וכמה אם מדובר בעסק ראשון בעבור אותו אדם. השאיפות, הרצונות, התשוקה, הנמרצות וההתלהבות של האדם הפרטי הן עצומות. אנחנו ב-“א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” לא אוהבים שחלומות נשארים במגירה. אנחנו מעודדים הקמה של עסקים בכך שאנחנו עוזרים באופן מקצועי לאנשים פרטיים להקים את העסק שעליו הם חולמים. יזמות ועצמאות הם הבסיס לכלכלה ועסק מצליח פותח הרבה מקומות עבודה לאנשים אחרים. אדם אחד שלוקח על עצמו סיכון, שהוא גם הזדמנות, יכול ליצור הזדמנויות רבות אחרות לאנשים שהוא יעסיק בעתיד. הקמת עסק חדש, הלוואות להקמת עסק חדש, הלוואות להקמת עסק קטן ואף הלוואות ללא בטחונות לעסק קטן ובינוני הן חלק מההתמחויות שלנו – בזה אנחנו טובים! ויש שאמרו – אף מעולים.

להכיר את האפשרויות ולדעת לבחור באחת הנכונה

יש הרבה דגים בים, הרבה קרנות סיוע בשוק, הרבה מקורות מימון שונים והרבה סוגי הלוואות בתנאים מגוונים. קם אדם נלהב שרוצה להגשים את עצמו ואת החלום שלו ומעוניין בהקמת עסק חדש – איזה כיף. הוא יכול לגשת בעצמו לבנק או למקור מימון חוץ בנקאי ואם המזל שפר עליו, אולי יזכה בהלוואה.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

פעמים רבות, אין זה המצב. יתרה מכך, הכרישים בבנק יזהו את הטרף הקל ויתפרו לו הלוואה שנוחה בעיקר לבנק ופחות לאדם הפרטי. פנייה ל-“א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” תעזור לך לקבל הלוואה ולא פחות חשוב מכך – את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר מבחינת סוג ההלוואה, המסלול המסוים, גובה הריבית וההצמדה, סוג הריבית, אופן ההחזר ועוד. כמו שאנחנו אוהבים לומר – כל אחד מבין בתחומו, אנחנו מבינים בהלוואות.

הלוואה ללא בטחונות לעסק חדש

תופתעו לשמוע שבתוך ים האפשרויות, קיימות אף קרנות סיוע פרטיות וקרן ממשלתית ייעודית שמטרתן לעזור לאדם המעוניין לקחת הלוואה לצרכים עסקיים, בין אם מדובר בפיתוח עסק קיים ובין אם בהקמת עסק חדש. אין דבר העומד בפני הרצון – במיוחד אם הרצון הוא שלנו ב-“א.ש.ג. ייעוץ עסקי בע”מ”. אפשרויות המימון הפרטיות ובערבות המדינה כוללות ברירות משתלמות במיוחד ובתנאים נוחים מהרגיל, בדיוק למי שידו אינה משגת ואינו יכול להציג מספיק בטחונות שיעמדו אל מול חוב ההלוואה. פנו אלינו אם אתם זקוקים להלוואות להקמת עסק חדש או שימור ופיתוח הקיים.

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי