מהי הדרך הטובה ביותר להגיש בקשה להלוואות בנקאיות? אם יצא לכם בעבר להגיש בקשה להלוואה לעסק או לצרכים הפרטיים שלכם, וודאי נתקלתם במכשולים רבים מול מחלקת האשראי של הבנק. כל הבנקים בארץ לא מעוניינים לקחת סיכון במתן הלוואה לעסק שלא ידוע אם יוכל להחזיר את תשלומי ההלוואה בעתיד. על מנת שלא תגיעו למצב של סירוב לקבלת הלוואה מהבנק, ישנן דרכים להגיש בקשה להלוואה באופן מחושב ומקצועי. הדרך הטובה ביותר להגיש בקשה להלוואה מהבנק היא דרך חברה מקצועית לייעוץ אשראי לעסקים.
 
עסקים רבים בארץ נמצאים בצומת דרכים אשר יכולה להוביל להצלחה או לפגיעה בעסק בצורה משמעותית. בצומת דרכים זו, עסקים רבים פונים לבקשת הלוואה בכדי להרים את העסק ולאפשר לעסק צמיחה מחודשת. סירוב להלוואה מהבנק יכול להציב את העסק במצב קריטי של מבוי סתום. גיוס של אשראי המתאים במיוחד לצרכים של העסק הוא מומלץ ביותר במצבים הללו.
 

גיוס אשראי דרך חברה מקצועית

 
את גיוס האשראי שאתם זקוקים לו עבור העסק, אתם לא צריכים לגייס לבד. היום ניתן לקבל ליווי אישי לגיוס אשראי מאנשי מקצוע מומחים בתחום האשראי. צוות המומחים מגיש עבורכם את הבקשה להלוואה למספר בנקים במקביל תוך הקפדה על ריביות ועמלות נמוכות והחזר תשלומים התואם להכנסה של העסק שלכם. דרך נוספת לבקשת הלווואה עבור העסק היא באמצעות פנייה להלוואות בערבות מדינה.

נשמח לעמוד לשירותכם
חייגו: 072-33-80-945
או מלאו פרטיכם וניצור קשר

קרן בערבות מדינה

 
הקרנות בערבות המדינה מאפשרות לעסק שלך לקבל הלוואות בסכומים שהבנקים ברוב המקרים לא היו מאשרים. בכדי לעודד עסקים להצלחה ולצמיחה, המדינה מאשרת ערבות לעסקים בישראל המעוניינים לקחת הלוואה לפיתוח העסק. להגשת הבקשה להלוואה דרך קרן בערבות מדינה, יש לעבור מספר שלבים ולהגיש את המסמכים הדרושים בצורה המקצועית והמדוייקת ביותר. באמצעות פניה לחברה פרטית לייעוץ לעסקים, ניתן לעבור את כל התהליך בצורה קלה ונוחה ולבצעה בצורה הטובה ביותר על מנת שההלוואה תאושר עבור העסק שלכם.
 

איך כדאי לבקש הלוואה לעסק חדש?

 
אם פתחתם עסק חדש, יתכן שהמכשולים שתעמדו מולם בעת בקשת ההלוואה מהבנק יהיו גדולים יותר מעסק קיים. לכן, הגשת בקשה להלוואה לעסק חדש מומלץ לעשות דרך חברה פרטית לייעוץ אשראי לעסקים. אחת החברות המקצועיות בתחום היא חברת “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ”. חברת “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” מספקת ליווי אישי של אנשי מקצוע בתחום האשראי, בכדי לסייע לכם בקבלת ההלוואות הדרושות לעסק שלכם.
 

חברת “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ” מציעה – הלוואות בנקאיות

 
לקבלת ליווי מקצועי וייעוץ עסקי מצוות חברת “א.ש.ג ייעוץ עסקי בע”מ”, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך אתר החברה. החברה מסייעת לעסקים רבים בכל רחבי הארץ לקבל הלוואות בנקאיות בתנאים הטובים והנוחים ביותר!

היתרונות שלנו

קשרים

קשרים עם גורמים בנקאיים ומקבלי החלטות בצמתים של נותני האשראי

הבנת השפה הבנקאית

הבנת השפה הבנקאית, לנותני אשראי שיטות ניתוח משלהם. אנו מדברים איתם באותה שפה

ירידה לפרטים

ירידה לפרטים תוך ניסיון רב ושימת לב "לבורות" שעשויים לצוץ בדרך

תוכנית רב שנתית

יצירת תוכנית רב שנתית וחלוקתה ליעדים חודשיים. התווית דרך ברורה מאוד ליזם בצד ההכנסות וההוצאות

ידע וניסיון רב שנים בגיוס אשראי והלוואות מדינה ובליווי עסקים

נסיון רב בליווי עסקים, למעלה מ 1600 חברות על ידי עובדינו

חשיבה מחוץ לקופסא

הסתכלות מ"חוץ לעסק" ראייה של מחוץ לקופסא

פשטות

אנו מקפידים לתת פתרונות פשוטים המותאמים אישית לכל יזם.אנו תופרים לכל אחד את החליפה שמתאימה לו

הזדהות

חשוב לנו מאוד ליצור הזדהות בין הצרכים של היזם, התכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הזדהות זו חשובה מאוד להבנת נותן האשראי